загрузка...


Головним героєм кінострічки є молодий хлопець на ім’я Іван. Він абсолютно нічим не відрізняється від простих людей. Працює Іван в маленькому офісі дуже великої компанії. Його життя можна назвати дуже нудною і однотипної, але це цілком його влаштовує. Він ніколи не думав про те, щоб відправитися в подорож і тим більше намагався уникати різних неприємностей. Іван навіть не міг і подумати, що десь існує незвичайна країна під назвою Білогір’я, яка була наповнена чарами.

Саме тут проживають численні персонажі з найрізноманітніших казок, які відомі практично кожній людині. Але саме сюди одного разу і потрапляє головний герой цієї кінострічки. Тут він знайомиться з жителями цієї казкової країни. Ось тільки насправді, вони не всі добрі як це може здатися на перший погляд. Проходить не так багато часу і Іван зустрічається з самим Добринею Микитовичем. Фільм Останній богатир (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

А потім він відправиться в небезпечну подорож, де доля його зведе з Кощієм Безсмертним, який був небезпечний для кожного жителя цієї країни. Чи зможе Іван стати справжнім героєм, щоб врятувати казковий світ і всіх його мешканців?

Режисер: Дмитро Дьяченко
В ролях: Віктор Хоріняк, Міла Сивацька, Катерина Вілкова, Олена Яковлєва, Костянтин Лавроненко, Євген Дятлов, Олександр Семчев, Сергій Бурунов, Олександр Кухаренко, Марина Калецкі

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress