Фільм Останній італійський гопник Америки (2014) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Томмі на перший погляд, звичайний молодий хлопець з Італії, яка працює кухарем у невеликому ресторанчику США. Там він живе, намагаючись налагодити власне життя і судячи з усього, має хороші перспективи. Ось тільки незабаром, життя його буде затьмарена неприємним інформацією з його особистого життя. Подружка Томмі, як виявилося, зраджувала йому, що звичайно ж, ставить крапку в їх відносинах. Гіркота втрати, безумовно тисне на героя, роблячи його життя кілька більш важкою, але судячи з усього, доля посміхнулася Томмі.

Одного разу, його помічає знімальна група, яка шукає героя для свого наступного циклу телепередач. Вони пропонують Томмі нову роботу, яка полягає в головній ролі нової програми. Власне вона буде присвячена Томмі і його життям, де камера буде слідувати за ним кожен день. Фільм Останній італійський гопник Америки (2014) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Привернуло групу те, що герой далекий від буденного людини, дещо грубуватий, необтесаний і місцями невихований, що прирікає його і шоу, на майбутні проблеми.

Режисер: Віто ЛаБруно
В ролях: Майк ДиДжанчито, Летития Беккер, Ной Бенжамін, Тому Каппадона, Патриція Блек, Тоні Калоджеро


загрузка...