загрузка...


Життя постійно рухається вперед, залишаючи про минулі події лише смутні спогади, які тьмяніють поступово в пам’яті, змінюючись новими незабутніми моментами. Представники молоді прекрасно розуміють, що юність іде безповоротно, замінюючись більш зрілим віком, коли вчинки стають осмисленими, а будь-які рішення ретельно продумуються перед втіленням в реальність. Четверо приятелів закінчили школу, на порозі опинившись дорослому житті, вони провести вирішують незабутнє літо. Їм не хочеться залишати позаду своє нерозсудливість і схильність до пошуку пригод.

Гріффін відчуває великі труднощі з встановленням з батьками нормальних взаємин, які категорично відмовляються приймати захоплення сина музикою. Вони бажають, щоб нащадок вступив до юридичного ВНЗ і отримав відповідну освіту. Алекс нещодавно розлучився з дівчиною, але продовжує до неї любов відчувати, в якій не вирішується зізнатися, щоб відновити близькі стосунки. Фільм Останнє літо (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Ерні зустріла іншого юнака, не відчуваючи жалю про розрив з колишнім бойфрендом. Молодь реагує дуже емоційно на будь-які зміни, проявляючи відкрито всю гаму виникають почуттів.

Режисер: Вільям Байндли
В ролях: Jacob McCarthy, Тайлер Пози, Холстон Сейдж, Майя Мітчелл, Кей Джей Апа, Norman Johnson Jr. Маріо Револори

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress