Микита ультра модний молодий хлопець він студент МІФІ вельми ексцентричний і жадає неординарних і незвичайних пригод. Тому коли в його університеті проходив набір молодих людей для проведення наукових дослідів він стає одним з перших, хто виявив бажання взяти участь в експерименті. Експерименти проводить ексцентричний професор фізики який стверджує що він практично винайшов машину часу. Перші свої досліди він провів на тваринах, а незабаром будуть і перші досліди за участю людей. Захопившись проектом і залишившись до самої ночі в лабораторії Микита сам того не відаючи випадково запускає машину й відправляється у вісімдесяті роки минулого століття.

Спочатку прокинувшись в лабораторії, він не помічає змін, але відправившись на заняття він зауважує дивну одяг студентів, а в лекційному залі портрети комуністичних вождів. Прослуховуючи лекцію про науковий комунізм він дізнається що потрапив у минуле майже на сорок років тому. Все цьому хлопцю незвично і ново в світі соціалізму. А оскільки професор поки не повертає його назад він вирішує освоїтися в новому чудовому для нього світі.

Тут він знайомиться зі своїми батьками, які самі ще студенти математичного факультету. Фільм Овечка Доллі була зла і рано померла (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Олексій Піманов
В ролях: Данила Шевченко, Юлія Савічева, Віктор Сухоруков, Роман Полянський, Вікторія Маслова, Борис Щербаков, Анна Шерлінг, Юлія Пожидаєва, Антон Феоктистов, Ільїнська Ірина

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress