Фільм Ох, вже цей екстрасенс Сайки Кусуо! (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Буквально з першого дня своєї дивовижної життя Сайки Кусуо вражав світ своїми унікальними здібностями – в пологовому будинку почав говорити і давати вказівки лікарів і власної матері. Через пару тижнів вундеркінд уже бігав, а через місяць і зовсім почав творити фантастичні речі – переміщуватися і читати думки. Скоро диво дитина зміркував, що дивовижні здібності привертають до його юної персони занадто багато уваги. Тому малюк-екстрасенс починає приховувати свою справжню природу від оточуючих, намагаючись виглядати і вести себе звичайний середній японський школяр.

Подібне інкогніто проживання успішно тривало кілька років, за які хлопчик-екстрасенс перетворився у молодої людини-напівбога, який веде стандартний спосіб життя старшокласника. Шкільні заняття, легкі розваги, домашні завдання і вечірки з друзями. Строго ніяких фантастичних подвигів, зате без головного болю, прикрощів і божевільних пригод, після яких місто може перетворитися на руїни. Хлопець носить окуляри, щоб не пронизати своїм поглядом, і вушні заглушки, щоб не спалити світ своєю шаленою психоэнергией.

Він цурається близьких контактів і інтимних одкровень, щоб випадково не порушити своє інкогніто і не перетворити своє тихе існування в нескінченний атракціон божевільних номерів. Фільм Ох, вже цей екстрасенс Сайки Кусуо! 2017 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Юїті Фукуда
В ролях: Канна Хасімото, Хірофумі Араї, Хидэюки Касахара, Цуесі Муро, Ре Есидзава, Кэнто Каку


загрузка...