загрузка...


Молода, але невпевнена в собі Олена працює в бібліотеці. Таких, як вона, прийнято називати «сірими мишками», вона не виділяється, не носить викликають і яскравих нарядів, її життя проходить у компанії з книгами і героями історій, які ніколи не траплялись. Дівчина настільки звикла до самотності, що не піклується про своє особисте життя, вона ніколи не перебувала у серйозних відносинах. Заповітною мрією Олени є роль Джульєтти у аматорському театрі, але дівчина розуміє, що вийти на сцену у неї вийде. Розкішна Ліза — повна протилежність Олени.

Красива, яскрава і весела блондинка змогла вдало вийти заміж і тепер купається в достатку. У її житті є все: брендовий одяг, машини, подорожі. Але до нещастя дівчина розуміє, що їй чогось не вистачає. У спробі знайти відсутню ланку щасливого життя, Ліза виявляє характер. З-за цього її шлюб починає валитися. Життя обох дівчат змінюється в той момент, коли вони врізаються один в одного лобами. Прийшовши в себе кожна розуміє, що знаходиться не в своєму тілі.

Лізу та Олені належить довгий шлях по поверненню в свої тіла. Але перед тим як повернутися, вони дізнаються багато речей, які змінять їх долю і майбутнє. Фільм Пам’ятаю – не пам’ятаю! 2016 дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Василь Рівненський
В ролях: Наталія Медведєва, Поліна Максимова, Костянтин Крюков, Анна Хилькевич, Людмила Артем’єва, Ганна Ардова, Вадим Демчог, Олександр Демидов, Сергій Бадюк, Інгрід Олеринська

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress