Фільм Папа, здохни (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Російський комедійний фільм «Папа, здохни» розповідає історію про непереборне почуття помсти, яке неможливо стримати в звичних логічних рамках. Як правило, воно подається холодним, причому суворість буде залежати виключно від його власника. Напевно кожній людині доводилося відчувати його на собі в силу різноманітних обставин, проте лише деякі зважилися дати волю бажанням. Подібних екземплярів можна зрозуміти, якщо звичайно вникнути в суть і спробувати вибудувати ланцюжок. Також часто відкривається питання-яка кількість ненависті може змусити бідолаху зненавидіти весь світ? На жаль точну відповідь прихований в душі окремо взятої персони.

Центральним персонажем стрічки виступає чоловік середніх років на ім’я Андрій. Протягом тривалого часу він є співробітником правоохоронних органів, яким за кар’єру доводилося зустрічатися з різними різновидами помсти. Одного разу йому належало вирішити серйозну задачу, що стосується спільних знайомих. Поліцейський вирішується запросити до себе в квартиру озлоблених людей в особі молодої актриси, безпринципного злочинця і колегу по роботі, який відчув на собі справжнє зрада.

Їх долає сильна спрага помсти, яка прагне вирватися назовні. Якщо героям не вдасться приборкати почуття, то наслідки будуть носити плачевними… Фільм Папа, здохни (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Кирило Соколов
Актори: Віталій Хаєв, Олександр Кузнєцов, Євгенія Крегжде, Михайло Горевий, Олена Шевченко, Ігор Грабуза, Олександр Домогаров мл., Володимир Афанасьєв, Володимир Кондауров, Артем Башенін


загрузка...