Героїня сюжету на ім’я Анна була жінкою вже не дуже молодий, але від цього вона не втратила свого шарму і привабливості. Навпаки, в її погляді з’явилися та теплота і мудрість, які не були творені в юні роки. Саме досвід пройдених років надавали їй ту чарівну загадковість, яка так прикрашала цю чудову жінку. Але останнім часом життя як — то втратила радість буття і ті фарби, які були так чудові ще кілька років тому. Анна засумувала. Її чоловік був дуже забезпеченою і відомою людиною.

Ось уже кілька років його ім’я не сходило з перших сторінок глянцевих журналів. Він вважався наймоднішим режисером нинішнього часу. І тому Анна ніколи не знала потреби і важкої фінансової ситуації. Звичайно, багато хто визнає примхою її сумне і навіть депресивний стан. Їй би мітлу в руки і змусити прожити на одну крихітну зарплату. Але навіть гроші ніколи не зможуть замінити того душевного самотності, яке так болісно терзає серце кожної людини незалежно від його статусу і віку. Можна бути найбагатшою людиною на планеті і залишатися при цьому самим нещасним хоча б тому, що тебе на цілім світі ніхто не любить по — справжньому. Анну теж не любили. Так, у неї був законний чоловік, який часто закидав її дорогими подарунками. Але вона підозрювала, що обдаровує він не тільки її. І від цього її серце жалібно і лякливо намагалося вщухнути і не думати про катастрофу, що насувається. Вона більше не відчувала себе жінкою.

Все ще красивою, затребуваною, улюбленої. Але одного разу помічник її чоловіка підв’язати підвезти її до потрібного містечка, де вона збиралася відпочити деякий час. І в цей самий момент між цими людьми зав’язався роман, який обіцяв перерости в справжню пристрасть. Фільм Париж почекає (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Елінор Коппола
В ролях: Дайан Лейн, Седрік Монне, Алек Болдуін, Арно Віардо

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress