Фільм Паркінг (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Дві голлівудські дівиці з дуже апетитними верхніми 90 (зрозуміло, у наших героїнь вони явно вистрибує за 100) об’єдналися для спільної сексуальної розважальної і злегка антифеминисткой комедії. Іншими словами Алекс Даддарио і Кейт Аптон грудьми пробивають собі дорогу до слави. Меган і Кейт – найкращі подруги з дитинства, але тепер дівчата вже дорослі, красиві, сексапільні леді, ні грама не відбулися в професійному плані. Вірніше, ще вчора дамочки працювали в улюбленій сфері і будували наполеонівські плани, а сьогодні обидві з тріском вилетіли з насиджених місць і змушені починати з початку.

Тим часом настав спекотне літо і перед вибором нової кар’єри дівчата вирішують відпочити, повеселитися та відпочити так, щоб заряду бадьорості вистачило на цілий рік. Пунктом призначення стає спекотна, розпусна Флорида, де, до речі кажучи, незаміжні самотні дівчата сподіваються пережити романтичні любовні пригоди. І тут сталося фатальне подія, що з розуму зведе затятих феміністок і дасть початок спекотної жіночої бійці за серце видатного кавалера. У літаку дівчата знайомляться з хлопцем, який летить в Майамі з тієї ж літньої веселій метою.

Знайомство виходить емоційним і чуттєвим, адже Райан виявився видатним чоловіком, а крісло йому дісталося якраз між двох теличок. Фільм Паркінг (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Вільям Х. Мейсі
В ролях: Олександра Даддарио, Вільям Х. Мейсі, Кейт Аптон, Роб Кордри, Метт Бар, Кел Пенн


загрузка...