Фільм Пастка для привида (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Ця історія про хлопчика Томі. Йому всього одинадцять років. Одного разу граючи в підвалі, хлопчина побачив привид. Його звали – Хьюго. Його зовнішність не була смішною: він був зелений і добрий. Але намагався бути дуже грізним і страшним. Хьюго пояснив Того, що він пакостив в їхньому будинку тільки через бажання потрапити додому. А тут зовсім інша проблема: сильний Дух Льоду вирішив заморозити всі у місті. Але Хьюго і Тому не зможуть залишитися осторонь — вони повинні у що б то не стало перешкодити лиходієві. І в цій справі — вони не одні. У них є серйозна підтримка.

Це мисливець за привидами, з самої цієї організації, що займається подібними явищами. Однак не все так просто, як здається на перший погляд. Зловити Духа Льоду буде дуже складно, а тим більше його знищити. Адже з тієї самої хвилини появи його в місті, відразу почав йти сніг. Вже і температура повітря значно знизилася. Дух Льоду жорстокий і нещадний. Він кожну свою жертву без жалю заморожує. Фільм Пастка для привида (2015) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Потрібно якомога швидше з ним впоратися, адже з кожною хвилиною випадає все більше снігу і незабаром всі в місті зовсім замерзне. Чи зуміють наші герої знайти вихід з положення? Чи зможуть впоратися з таким серйозним ворогом , як Дух Льоду?

Режисер: Тобі Бауманн
В ролях: Анке Енгельке, Майло Паркер, Бастіан Пастевка, Кароліні Херфурт, Крістіан Трамиц, Крістіан Ульмен, Юлія Кошиць, Рубі О. Фі, Емі Хубермэн, Бибиан Целлер


загрузка...