Більша частина молодих людей хочуть в житті добитися великих висот. Ще одним бажанням є як можна краще реалізуватися в житті, розкрити всі свої таланти, реалізувати на практиці навички, і виглядати в очах інших як можна яскравіше. Такими амбіціями володіли і ці шестеро молодих людей, що мали між собою однакові бажання і цілі, спільні інтереси. Вони вирішили скористатися однією наданою їм можливістю і зняти свої шість фільмів, виступаючи в ролі молодого режисера. Всі шість фільмів вийдуть дуже цікавими, і кожен по-своєму буде наповнений певними подіями, настроєм та іншими тонкощами.

Перед ними не ставили ніяких великих рамок, що можна робити у фільмі, а що ні. Вони користувалися виключно своїм бажанням. Фільми зняті без всякого зайвого пафосу і багатих обладунків. Все, що було на серці, у душі і думках молодих людей, все це вони реалізували у своїх фільмах. Дуже добре молоді люди порушили якийсь людський абсурд, яким живуть багато людей, які не розуміють що таке справжнє життя. Переслідуючи свою головну мету показати деякі реалії життя, фільми знімалися без якогось спеціального обладнання і світла, зате кожен з них претендує на авторське право і новий жанр.

Я думаю кожному буде цікаво подивитися творчість цих молодих амбітних, справедливих максималістів, які мають певні бажання і цілі свого життя. Фільм Патрік (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Менді Флетчер
В ролях: Ед Скрейн, Дженніфер Сондерс, Емілія Джонс, Емілі Атак, Джемма Джонс, Шері Лунги

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress