Фільм Павутиння Шарлотти (2006) дивитися онлайн в хорошій якості 720


«Павутиння Шарлотти» (Charlotte’s Web) спільна картина Німеччини і США, знята 2006 році. Фільм, знятий за мотивами книги дитячого письменника Е. Уайта, спрямований не тільки на дитячу аудиторію, так як на екрані блищать такі зірки великого кіно як всіма улюблена Джулія Робертс і неповторний Стів Бушемі. Порося Улбур не зовсім звичайний, він розуміє все і вміє відчувати як людина, але помічає ці якості в ньому лише дівчинка по імені Френ. Незабаром Улбур знаходиться себе подругу, і не просто подругу, а павучиху яку звуть Шарлотта. Між ними зав’язуються почуття, доводячи всьому світу, що відмінності нічого не означають для справжньої любові.

На відміну від всіх інших людей і тварин, дівчинка Ферн розуміє, що Уілбур — абсолютно незвичайне створіння — він розуміє неабияк більше, ніж просто порося. Після переїзду на нову ферму Уілбур відшукує собі ще одну подругу — павучиху на ім’я Шарлотта. Їх дружні відносини демонструє всім тваринам навколо, що фізіологічні відмінності ніяк не вважаються перешкодою заради справжніх почуттів. Фільм Павутиння Шарлотти (2006) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Коли настає звістка, що годинник Уілбура полічений, здається, нібито лише чари в силах його вберегти. Проте надійна Шарлотта розшукує метод запевнити фермера в тому, що Уілбур не заслуговує сокири…

Режисер: Гарі Вінік
Актори: Джулія Робертс, Стів Бушемі, Джон Кліз, Опра Уїнфрі, Седрік «Розважальник», Кеті Бейтс


загрузка...