Фільм Пахви з корицею, Тату і Пату! (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


«Пахви з корицею, Тату і Пату!» – це сімейна фінська комедія, яку можна сміливо назвати справжньою божевільної різдвяної вигадкою. Головна героїня на ім’я Віра поспішає зустріти на вокзалі своїх незвичайних друзів Тату і Пату. Мама доньці абсолютно не вірить, проте, побачивши двох дивакуватих винахідників, змінює свою думку. Дорослі, але зовсім не розуміють в земних законах, хлопці будь-яким способом бажають порадувати Віру, і для цього намагаються відшукати для дівчинки подарунок.

Для дивних гостей героїні почнуться справжні незабутні новорічні пригоди. Тату і Пату — два дорослих брата родом з містечка Странногорск (Оддсвилль), де життя тече зовсім по-особливому. Вони приїжджають у велике місто, щоб зустріти Різдво разом зі своєю кращою подругою Веерой. Проте все до межі ускладниться, коли вона запізниться на вокзал, і брати будуть змушені самостійно знайомитися з містом.

Їм доведеться пережити ряд забавних пригод, так як Тату і Пату не мають ні найменшого уявлення про життя звичайних людей. Фільм Пахви з корицею, Тату і Пату! (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Рік Йокела
В ролях: Антті Хольма, Ріку Ніємінен, Едіт Патракка, Сулеви Пелтола, Марі Лехтонен, Pirjo Лонка


загрузка...