Чжан Чі професійно займався автомобільними гонками, проявляючи незаперечний талант до даного заняття. Він демонстрував неймовірну майстерність, виїжджаючи на трасу в повністю екіпірованому автомобілі. Захоплена публіка захоплювалася сміливістю і цілеспрямованістю безстрашного гонщика, що витворяє неймовірні речі, що валять суперників в благоговійний страх перед великим майстром. Однак стрімка, спортивна кар’єра геніального автогонщика була несподівано перервана через абсолютно безглузду подію, учасником якої він випадково опинився.

В результаті спортсмена рішенням суду позбавили водійських прав, заборонивши протягом значного часу сідати за кермо будь-якої автомашини. Такого повороту подій ніхто не міг очікувати, шанувальники були шоковані і розчаровані одночасно. Ставши заручником випадкової безглуздості, Чжан Чі позбувся одномоментно всіх досягнень і можливості вести нормальне життя. Тепер він тягне жалюгідне існування, п’ять років продаючи вуличну їжу, щоб забезпечити хоч якийсь заробіток.

Він з великими надіями очікує дня, коли знову зможе проїхати на автомобілі, повернувшись до улюбленого заняття. Фільм Пегас (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Хань Хань
В ролях: Шень Тен, Джонні Хуан, Інь Чжен, Інь Фан, Тянь Юй, Тэнгэр

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress