В центрі уваги виявиться сім’я бізнесменів. Ці люди вклали багато сил і засобів, щоб досягти дійсно великих успіхів і стати багатими. Відтепер вони можуть ні в чому собі не відмовляти і укладати угоди з перспективними партнерами, які бажають з ними співпрацювати. Їх бізнес здатний приносити дійсно великий дохід, що приваблює до будинку багатіїв підступних людей. На чолі справи стоїть владна мати. Ця жінка змогла поодинці виховати двох дочок, а також розвивати успішно сімейну справу. Одного разу доля звела її з красивим чоловіком, який зміг зачарувати бізнес-леді. В результаті між ними почався пристрасний роман, який привів до рішення не розлучатися більше ніколи.

З їхніми планами не була згодна пані доля, яка забрала життя в успішної бізнес-леді. Залишившись сиротами, сестри усвідомили, що смерть матері може бути не випадковою. Залишивши на час свій квітковий магазин, дівчата провели родичку гідно в останній шлях, а після зайнялися ще більш непростим завданням. Їм належало вступити в моторошне протистояння зі своїм шахраюватим вітчимом. Фільм Пелюстки з шипами (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Цей чоловік ніколи не викликав у них симпатії. Більш того, сестри починають здогадуватися, що саме він міг стати причиною для такого раптового відходу з життя мами. Їм належить дізнатися правду, проводячи особисте розслідування.

Режисер: Роберт Торранс
В ролях: Кейтлін Блек, Ісидора Горештер, Бріді Елліотт, Лейрд Макінтош, Дельпано Вілліс, Роберта Бэссин, Томас Ф. Еванс, Христина Доусон, Ellie Shoja, Перрі Сміт

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress