загрузка...


Добродушна Леслі завжди ставилася з особливим трепетом до Різдва. Мало того, що цей чудовий свято було для неї повним сімейними традиціями, вона встигала напередодні заробити чимало грошей. Будучи дизайнером свят, вона завжди оригінально прикрашала всі заклади міста в актуальну тематику. Тому, починаючи працювати над пристроєм найкрасивішого готелю Честертон, вона сподівалася створити справжню казку. Несподівані зміни в житті Леслі відбулися після зустрічі з привабливим онуком власника закладу Едмундом.

Сучасний спадкоємець імперії ніколи не відчував особливого ставлення до Різдва, вважаючи все дурістю. Мало того, молода людина планував перепрофілювати свій готель, заборонивши там всі заходи розважального характеру. І у доброї дівчини залишалося зовсім небагато часу, щоб переконати Едмунда в його принципову позицію.

Вона повинна була допомогти йому полюбити зимові свята, переконавши не відмовлятися від чарівництва. І якщо спочатку інтерес панянки носив виключно професійний характер, то незабаром вона перейнялася симпатією до цікавого хлопця. Фільм Перед Різдвом не встояти (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Кенні Янг
В ролях: Брели Еванс, Андра Фуллер, Персія Уайт, Порша Коулмен, Тревіс Уїнфрі, Nathan Davis Jr., Dedrick Bonner, Меттью Джонс, Ларрі Поіндекстер, Річард Гант

загрузка...