Фільм Переполох в гуртожитку 2: Семестр на море (2006) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Після літнього відпочинку дуже складно повертатися до навчання. А студентам університету Біллінгслей, які весь час проводять у розвагах і вечірках, вже поготів. Але похмура перспектива розпочати семестр в аудиторіях, засинаючи під монотонні лекції відсунулися на кілька тижнів: вони знову повертаються в тропіки. Це цілком офіційно: курс повезли на археологічні розкопки на острів Сан Парадізо. З цієї поїздки вони повинні отримати певний багаж знань, але сама обстановка розташовує до розваг.

Круїзний лайнер, дівчата у бікіні (а то і топлес), алкоголь і хлопці – всі складові для повноцінної студентської вечірки. А Букеру, нещодавно расставшемуся зі своєю першою любов’ю, дуже потрібно розвіятися. А Ньюмар навпаки, зустрів ту, в яку закохався і йому дуже хочеться спокусити свою обраницю. У розпал плавання на борту якимось чином з’являється великий алмаз – історія повторюється майже така ж, яка трапилася під Різдво.

Тут навіть знайшовся місцевий незайманий, якому нічого втрачати і нема куди відступати. Чим закінчитися цей освітній круїз? Фільм Переполох в гуртожитку 2: Семестр на море (2006) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Девід Хилленбрэнд, Скотт Хилленбрэнд
В ролях: Гейбл Карр, Патрік Кейсі, Патрік Кавано, Тоні Денмен, Джеймс ДеБелло, Марайа Делфино


загрузка...