Фільм Переполох в Стренджуейс (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Британська комедія «Переполох в Стренджуейс» (Strangeways Here We Come) познайомить глядача з історією простих мешканців багатоповерхового будинку на Оуен-стріт, які проживають в Солфорд. Головні герої вже повністю загрузли в боргах і тепер знаходяться в цій пастці позичальника Денні Нолана. Тепер у них дозріває єдине вірне рішення – вбити Денні. Після однієї з вечірок жителі вирішуються на здійснення свого жорстокого плану. Ось тільки все йде зовсім не так, як повинно було бути для професійного вбивства.

Жінка без компромісів починає задавати всім незручні питання. Адже ніхто ще не підозрює, що Стеф – дружина зниклого чоловіка. Вплутавшись в кабалу боргів і опинившись в пастці астрономічних процентних ставок Злий акули-бізнесу Денні Нолана. Фільм Переполох в Стренджуейс (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Відчайдушні жителі вулиці Оуен-стріт в Солфорді приходять до висновку, що найдієвіший і єдиний спосіб виплутатися — це вбити його. Фатальна ніч на вечірці — це саме те, що потрібно для втілення їх планів.

Режисер: Кріс Грін
В ролях: Елейн Кессіді, Лорен Соча, Перрі Фіцпатрік, Шанель Крессвелл, Мішель Кіген, Стівен Лорд, Ніна Вадіа, Аня Совински, Джеймс Фостер, Пітер Колфілд


загрузка...