загрузка...


В останні роки, дівчина Емма намагалася зустріти свою другу половину, через сервіси онлайн-знайомств. Однак, здається, дівчина готова відмовитися і від нього, назавжди залишившись одна. Але, перед тим, як остаточно відмовитися від цього способу, Емма вирішується на останнє побачення з недавно познайомився з нею чоловіком. Він так само, як і вона шалено любить фільми жахів. Але, чи вистачить парочці такого дивного, загального інтересу, щоб бути разом?

Втомлена від онлайн-знайомств, Емма, в надії знайти свою любов, вирішується зробити останню спробу і зустрічається з незнайомцем, який поділяє її любов до фільмів жахів. Чи дасть ця зустріч те, що шукає Емма? Головна героїня Емма довгий час намагається знайти свою любов, але всі її спроби закінчуються лише провальними побаченнями. Її останньою надією стає запланована зустріч з таємничим незнайомцем, який призначив їй побачення.

Вже ця людина точно повинен підійти Еммі, адже у них є спільні інтереси — вони обидва просто обожнюють страшні фільми жахів. Чи виправдає зустріч надії дівчини? Фільм Перше побачення (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Майкл Буттіно-молодший
В ролях: Маркус Ганчи-Ротелла, Бевін Гроувз, Шеррі Херрінгтон, Пол Макгінніс, Елла Мартоніс, Лайана Мартоніс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress