загрузка...


Сюжет кінокомедії крутиться навколо одного дуже неметкого молодої людини. Кевін живе в маленькому провінційному містечку. Він працює офіціантом в місцевому кафе. Але справжньою пристрастю хлопця є програмування. Він навіть створив власний додаток, яке тепер має намір вигідно реалізувати. Ось тільки більшість потенційних покупців чомусь не виявляють до творення головного героя абсолютно ніякого інтересу. Тим часом юнак потрапляє в чергову неприємну історію, внаслідок чого він втрачає роботу.

Тепер втрачати Кевіну нічого, так що він в пошуках кращої долі перебирається в велике місто, благо тут же проживає його близький родич. У мегаполісі молода людина сподівається підшукати собі хорошу роботу до душі. Якось раз він майже одночасно знайомиться з двома чарівними дівчатами. З одного з них хлопець відчуває себе справжнім мачо, якому по плечу рішення будь-якої проблеми. А ось інша красуня відрізняється дуже шкідливим і саркастичним характером.

Незабаром перед Кевіном встає дуже складна дилема: з ким же продовжити стосунки? На кого ж в результаті зупинить свій вибір головний герой, і що чекає його в недалекому майбутньому? Фільм Перший Крок (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Dalian Davis, Willy McGee
У ролях: Меттью Джеймс, Хейлі мармолехо, Бонні Стардівант, Kelsey Johnson, David Roseboom, Томас Маки, Willy McGee, Джет Бейкер, Max Crossland, Theresa Baldwin

загрузка...