Фільм Перукарня 3 (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Коли Келвін тільки почав займатися сімейною справою, він і подумати не міг, що його заклад збере майже всіх чоловіків з його району. Ця перукарня стала кращим закладом вулиці, своєрідним храмом, де всі хлопці, могли бути впевнені, що їх відмінно пострігут, але і змусять забути хоча б на годинку про своїх дамочках, що сновигають за дверима. Але з того часу пройшло більше десяти років, і тепер все круто змінилося. Як і раніше Кэлвину доводилося сусідити з жіночим салоном краси, де працюють виключно жінки, і головує тут дівчина по імені Енджі.

Герою довелося об’єднатися з нею, адже вони опинилися на межі розорення, у них просто не залишалося іншого виходу. Келвін вже давно поглядав на Енджі, а як тут не звертати уваги, коли у неї шикарна зачіска і апетитні форми, які зводять чоловіків з розуму. Спочатку багато клієнтів обурювалися з приводу такого сусідства, однак незабаром майже звикли, що чоловічий колектив розбавили прекрасні дівчинки. Незабаром доля підносить герою неприємний сюрприз і в їх районі з’являється одна небезпечна бандитське угрупування, яке відразу ж берт під контроль всі заклади в місті.

Але Келвін і компанія так просто не здадуться і постараються дати відсіч нахабним хуліганам, які вирішили, що можуть дозволити творити все, що їм заманеться. Фільм Перукарня 3 (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Малкольм Д. Чи
В ролях: Айс Кьюб, Седрік «Розважальник», Реджина Холл, Шон Патрік Томас, Ів, Ентоні Андерсон, Жасмин Льюїс, Дж.Б. Смув, Коммон, Нікі Мінаж


загрузка...