Фільм Пес-скейтер (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Підліток скейтбордист Томмі Шунер, який родом з родини володіє процвітаючою компанією «Модерн Скейт», кидає виклик місцевому хулігану на батл по скейтбордингу. Тим не менш, він скоро розуміє, що не успадкував танталата від своєї сім’ї і повинен покладатися на свого кращу подругу і собаку, щоб навчитися і підготуватися до великого розкриття. Комедійний фільм Пес-скейтер розповідає історію чотирнадцятирічного Томмі Шунера, який живе в такій сім’ї, де все закручено навколо скейтбордингу.

Його тато і мама займаються цілком процвітаючою компанією «Модерн Скейт» та во всю зайняті підготовкою до зустрічі з досить великим інвестором містером Хоффманом. Сестра Томмі — професійний скейтер і публічне обличчя компанії. Фільм Пес-скейтер (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Та чого вже там… навіть їх собака Бадді вміє кататися на дошці. Одного разу Томмі катався разом з Бадді і випадково зіткнувся з Френкі, сімнадцятирічним скейтером, а також місцевим хуляганом.

Режисер: Ері Новак
В ролях: Джозеф Лоуренс, Тоні Хоук, Сара Флетчер, Джо Андерсон, Остін Дуглас Сміт, Тейлор Сильверман, Алекс Уолшоц, Михайло Френсіс


загрузка...