загрузка...


Люди, які захоплюються вживанням всіляких дурманних препаратів, знають, наскільки буває важким пробудження після чергового прийому будь-якої речовини. Молода американка, що навчається у великому університеті, зловживала стимуляторами, не особливо турбуючись про наслідки. Одного разу вона перебрала з улюбленими хімікатами і насилу змогла повернутися в навколишню дійсність, погано усвідомлюючи реальність того, що відбувається. Остаточно прокинувшись, вона була шокована картиною, що відкрилася, оскільки в незнайомому приміщенні знаходилася міцно прив’язаною до ліжка.

Дівчина не пам’ятала, як опинилася в подібній ситуації, стурбована своїм безпорадним становищем. Виявилося, що в лабораторіях університету проводяться за підтримки уряду дослідження, націлені на пошуки альтернативних ефективних способів лікування різного роду залежностей. Студентка проти бажання стає безпосередньою учасницею експериментальної програми, що полягає в наданні психологічного впливу на піддослідних.

Після кількох сеансів у молодої особи з’являються надздібності, що дозволяють заглядати в майбутнє, оцінюючи наслідки своїх дій. Фільм Під таблеткою (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Daedalus Howell
Актори: Emily Ahrens, Alia Beeton, Daedalus Howell, Паскаль Фаврэ, Christophe Parker

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress