Фільм Підбираючи обличчя (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Анжела працює агентом з підбору акторів. Головна героїня завжди відмінно справляється зі своєю роботою, за що і знаходиться на хорошому рахунку у начальства. Дівчина шалено любить свою роботу, де вона отримує неймовірний заряд енергії на весь день. Несподівано ключова героїня отримує спонтанне завдання, в ході якого змушена нашвидкуруч відшукати професійних акторів, які могли б знятися в кастингу на новий касовий фільм. Анжела стрімкими темпами підіймалася на вершину своєї кар’єри, але зараз її успіх опиниться в небезпеці.

Наближається переломний день в кар’єрі головної героїні, що кардинально змінить її життя. Тепер подальша кар’єра знаходиться в руках восьми акторів, які повинні будуть показати свою майстерність на вищому рівні. Дівчина буде докладати максимальних зусиль, але через свого сильного бажання вона досить часто буде опинятися в безглуздих ситуаціях, які змусять її приймати несподівані рішення. Фільм Підбираючи обличчя (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Анжела не збирається опускати руки, і наполегливо буде битися за свою роботу, яка приносить їй хороші гроші і славу. На шляху у Анжели виявиться безліч випробувань, кожне з яких буде надавати їй тільки сили.

Режисер: Марк Халдор
В ролях: Луїз Джеймісон, Джейк Френсіс, Андрій Ленарт, Дж. Девід Хінц, Ніта Містрі, Домініка Ван Сантен, Карен Сандовал Енглер


загрузка...