Фільм «Підстава» розповідає про те, що заради особистого комфорту і благополуччя люди готові піти на багато що. Постійні переживання, стрес і негативні емоції – погані супутники, які отруюють існування будь-якої людини. У більшості випадків, настрій псується на роботі, де вічно незадоволене начальство має звичку покрикувати на підлеглих. В результаті, людина заряджається негативом, який приходячи додому починає виливати на оточуючих. Отримала від чоловіка навіювання дружина зриває злість на дітях, ті в свою чергу, відриваються на домашніх вихованців або друзів.

Виходить своєрідне замкнене коло, розірвати який неймовірно складно. Рік – успішний підприємець і власник власної компанії. Чоловік досить давно обертається в жорстокій атмосфері бізнесу, маючи огидну звичку зривати накопичене зло на підлеглих. Співробітники страждають від нескінченних причіпок керівника, але перечити босові не сміють.

Виправити ситуацію береться молодий асистент. Його приятель виявився заручником аналогічній ситуації, і теж терпіти не може вічно незадоволеного керівника. Фільм Підстава (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Клер Скенлон
В ролях: Зої Дойч, Люсі Лью, Піт Девідсон, Тей Діггз, Тітус Берджесс, Глен Пауелл

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress