Фільм Підтримайте дівчат (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Лайза Конрой головний менеджер чоловічого спортивного бару біля автостради «Подвійний удар», де працюють привабливої зовнішності офіціантки. Їх завдання розважати гостей, приносити пиво і розводити відвідувачів на солідні чайові у фільмі «Підтримайте дівчат». Робочі будні не обходяться і без ексцесів, коли захмелілі чоловіки починають балагурити. Як тільки відбувається подібне на сцену виходить Лайза, жінка суворого вдачі, готова порвати за своїх дівчаток будь-якого. Звичайно, побачити у сумнівно місці настільки затяту захисницю підлеглих, велике діло.

Клієнти залишаються незадоволеними, але все ж їм доводиться підкоритися грізною начальниці і вести себе тихіше. Звичайно, для Лайзи це не робота її мрії, але їй тут подобається і вона дуже любить своє кафе. Одного разу її невичерпної життєлюбність і професіоналізм всього колективу піддаються випробуванню на міцність. Через раптово нагрянула корпоративної перевірки заклад можуть закритий, а всіх працівників-вигнати на вулицю. Як на зло за день до цього офіціантку Кару, поругавшуюся з бойфрендом, заарештовує поліція. Фільм Підтримайте дівчат 2018 дивитися в хорошій якості HD 720p.

А матуся-бос влаштовує благодійну мийку автомобілів біля свого бару з метою зібрати гроші на її звільнення, без дозволу господаря. Тепер дівчатам доведеться цілий день догоджати підставним відвідувачам, щоб їх не звільнили.

Режисер: Ендрю Буджальскі
Актори: Реджина Холл, Хейлі Лу Річардсон, Ділан Гелула, Зої Грем, Ann McCaskey, Elizabeth Trieu, Кріста Хейес, Victor Isaac Perez, Jesse Marshall, Луїс Олмед


загрузка...