Жив в Америці самий звичайний і добропорядний громадянин з оригінальним ім’ям Сенді Бігелоу Паттерсон. Він працював фінансистом, був одружений і виховував двох дочок. До того ж, дружина головного героя була вагітна, і в сім’ї очікувалося поповнення. А звідси, як водиться, збільшуються фінансові проблеми. Але неприємностей стало ще більше, коли кредиткою Сенді почала нахабно користуватися якась шахрайка Діана. Ця пишнотіла обманщиця витратила вже дуже багато чужих грошей, і ні краплі не шкодувала про скоєне. Заволодівши даними про Сенді, вона випустила карту з його ім’ям, і почала хвацько розважатися. Дуже скоро поліція зацікавилася активністю злочинниці, але під підозру потрапив справжній Сенді Паттерсон.

Одного разу його прийшли заарештувати, але хлопцеві вдалося випросити для себе шанс відшукати справжню злочинницю. Прощати таку підставу чоловік не збирався, і кипів праведним гнівом. Відшукати злодійку виявилося не дуже складно, але доставити її в суд — було майже нездійсненно. Чертовка спритно йшла від свого переслідувача, і потім неодноразово намагалася втекти, поки він віз її в свій штат. По ходу забавного подорожі хитра бестія вигадала не одну слізливу історію про себе, і намагалася розжалобити Сенді.

Той так перейнявся співчуттям до панянки, що ледь не відмовився від затії передавати її в руки закону. Членам його сім’ї толстушка теж сподобалася, адже вона була такою смішною і безпосередньою. Фільм Піймай товстуху, якщо зможеш 2 (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Сет Гордон
В ролях: Джейсон Бейтман, Мелісса Маккарті

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress