загрузка...


Ностальгію на адресу руху хіпі можна знову пережити, подивившись цю стрічку про засади життя хлопця, який сам встановлює норми існування. Вона знята в комедійному жанрі з Меттью Макконахі в головній ролі. Айла Фішер, Мартін Лоуренс і Снуп Догг стали компаньйонами голлівудського важкоатлета в проекті. Фільм «Пляжний нероба» краще дивитися в хорошій якості, це дозволить зануритися в світ людини, який є прообразом сучасних світських левиць. Марнотратники життя можуть існувати не тільки в жіночому образі. А якщо вони не позбавлені творчого обдарування і кмітливості, то їх пригоди можуть затьмарити всі реаліті-шоу, разом узяті.

Мундог (Місячний пес) виявляється не просто творцем, який шукає натхнення, гуляючи по пляжу. Він ще й дрібний шахрай. Кожна друга людина, що зустрічається на дорозі життя, намагається наставити його на шлях істинний. Суспільство нетерпимо до людей, у яких завжди посмішка на обличчі. У стрічці є багато відверто безглуздих і безглуздих сцен. Фільм Пляжний нероба (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер Хармоні Карін спробував так передати затуманене сприйняття світу головним персонажем. Хіпі — це не тільки любов до сонця і чудесним, милим радощам життя. Це ще й дух бунтарства і незмінна травичка в кишені.

Режисер: Хармоні Корін
В ролях: Мартін Лоуренс, Клінтон Арчамбо, Стефанія Оуен, Айла Фішер, Зак Ефрон, Меттью Макконахі, Снуп Догг, Джона Хілл

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress