загрузка...


Сальво і Валентино, які представлені в цій історії, є давніми друзями і зараз вони хотіли б поїхати в містечко з назвою Монтефорте. Вся справа в тому, що в Палермо їх спіткала велика невдача, і це стало явною причиною того, що хлопці залишилися без роботи, а разом з нею і втратили все, що в них було раніше. Зараз же можна спостерігати за фантастичною історією, в якій кожного хлопця фактично чекає нова реальною в цьому місті. Тут життя набагато дешевше і тому головним героям історії набагато легше зводити кінці з кінцями, що допомагає істотно розслабитися і не думати про всі проблеми, що одночасно прийшли до них зараз.

Хлопці поступово шукають для себе нову роботу і намагаються знову встати на ноги, а шлях їх буде набагато легше, адже вони вже отримали той безцінний досвід, який подарувало їм минуле. Зараз вони, більш ніж впевнені в тому, що подібне не трапитися з ними вже ніколи. Однак хто знає, що чекає їх попереду і чим саме може закінчитися їх проста життєва історія. Можливо, нарешті зараз вони зможуть осягнути всі принади життя і відчують себе не тільки щасливими, але і багатими людьми.

Достатньо всього лише зараз багато працювати і постаратися вирішити всі свої проблеми і негаразди, що чекають їх попереду. Фільм Поїдемо до чортової бабусі (2014) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Сальво Фікарра, Валентино Picone
В ролях: Сальво Фікарра, Валентино Picone, Тиціана Лодато, Lily Tirinnanzi, Фатіма Тротта, Людовіко Кальдереда, Франческо Паолантони, Ніно Фрассика, Маріано Риджилло, Люсія Гуззарді

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress