Досить дивна і дещо незвичайна детективна історія, основний сюжет якої відбувається в невеликому провінційному французькому містечку, в якому стали відбуватися дикі злочини. Події розвиваються в кінці сімдесятих міст минулого століття. Саме в цей час жителі містечка під назву Уаза втратили сон і спокій тільки тому, що в їх місцевості з’явився страшний і нестримний маніяк. Чудовисько нападало на молодих і красивих жінок і знищував їх безжально і холоднокровно ницих і жорстоким чином. Поліція збилася з ніг і не могла знайти ні найменшого сліду цього божевільного маніяка.

Жах і паніка городян наростала. Як правило, вбивця чекав своїх жертв прямо на дорозі, випасаючи голосуючих на трасі жінок. І наївні пасажирки навіть не підозрювали, що їхній попутник виявиться таким демоном. Наступного разу я буду стріляти в серце дивитися онлайн. І тоді співробітники поліції вирішили передати це розслідування під ведення молодого поліцейського, який був на хорошому рахунку у начальства і проявив себе як дуже скромна людина, яка ніколи не полізе поперек вищого командування. Ні в кого цей хлопець не викликав і тіні сумніву. Фільм Почни спочатку (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Але на подив багатьох він неймовірно зрадів такому рішенню. Ще б йому не зрадіти. Адже йому доведеться займатися розслідуванням своїх власних злочинів, тому що він і був тим зловісним маніяком, від якої тремтів весь місто.

Режисер: Пітер Сігал
В ролях: Майло Вентімілья, Дженніфер Лопез, Ванесса Енн Хадженс, Тріт Вільямс, Леа Реміні, Шарлін Йі

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress