загрузка...


У центрі сюжету американської комедійної мелодрами виявляється молода мати-одиначка, яка вирішила, у що б то не стало, налагодити стосунки зі своїм що загубив рук сином-підлітком. Розглядаючи різні варіанти того, як би це зробити, головна героїня зупиняється на тому, щоб разом з хлопцем відправитися в табір. Думаючи лише про те, щоб відновити відносини з сином, героїня і уявити собі не могла, який сюрприз підготувала для неї сама доля. Зовсім випадково, в таборі, вона знайомиться з молодим і дуже привабливим чоловіком, який на її здивування виявився батьком-одинаком.

Здавалося б, що такого подарунка долі, вона просто не гідна, але все-таки вирішила не упускати підвернулася можливості налагодити особисте життя. Їх ситуації дуже схожі, обидва герої намагаються налагодити відносини зі своїми дітьми-підлітками, до яких дуже непросто достукатися. Ділячись один з одним самими різними порадами і секретами, герої несподівано для себе розуміють, що поступово починають закохуватися один в одного. Чи допоможе це хоч якось героям досягти розуміння зі своїми дітьми, або навпаки, погіршить ситуацію?

Подивившись фільм абсолютно безкоштовно, глядач може на час зануритися в приголомшливу атмосферу, де дві душі намагаються об’єднатися в єдине. Фільм Поцілунок біля багаття (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джеймс Хед
В ролях: Деніка МакКеллар, Пол Грін, Аліса Сковбай, Кендалл Крос, Ділан Кингуэлл, Барбара Нівен, Карен Холнесс, Денис Джонс, Тейлор Дайян Робінсон, Грем Даффі

загрузка...