загрузка...


Головні герої цієї комедії два тата однієї дочки, ну один рідний, а другий — вітчим, тобто другий чоловік мами. Наближається Різдво і кожна дитина просить у Санта подарунок, ось і наша героїня зробила своє замовлення, їй дуже хочеться іграшкового ведмедика, останнім часом це найпопулярніша іграшка в окрузі і дівчинці звичайно хочеться, що б Санта їй його подарував. І тепер і вітчим і батько намагаються виконати замовлення дівчинки. Але вітчиму простіше, він багатий чоловік, у нього величезний, багатий будинок, ялинку він теж поставив найбільшу і для повного святкового настрою дитини, залишилося купити цього ведмедика.

А у рідного тата проблеми, роботи у нього немає, а значить і з грошима проблема, живе він в маленькому трейлері, але у нього є друзі і він твердо має намір зробити своїй доньці подарунок. якість. Йому доводиться важко, він ревнує свою дочку до нового тата і намагається з ним змагатися, але для нього це важкувато, але як проста людина він досить кмітливий тип і це йому часто допомагає. Цього разу він зіткнувся з проблемою, по всій окрузі в радіусі п’ятсот миль всі іграшкові ведмедики були розкуплені. Ларрі, так звуть рідного тата дізнається, що це його суперник скупив всіх ведмедів, для того що б він не зміг купити цього знаменитого ведмедика і виявився в невигідному світлі перед дочкою. Фільм Подарунок на Різдво 2 (2014) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Але Ларрі не хоче здаватися, він пускає в хід всю свою кмітливість і розкриває всю аферу з іграшками, але по ходу свого розслідування Ларрі примудряється подружитися зі своїм суперником, вони знаходять спільну мову і Ларрі переконується, що вітчим в загальному то непоганий мужик і щиро любить його доньку і хоче що б у неї було щасливе Різдво.

Режисер: Алекс Замм
Актори: Ларрі-кабельник, Брайан Степанек, Сантіно Марелла, Кеннеді Клементс, Кірстен Робек, Рейчел Хейуорд, Метті Фіночіо, Ерік Брекер, Бренда Крічлоу, Рено Кольє

загрузка...