Фільм Подорож з Парижа (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Сім’я з постійними сварками, неполадками, але все-таки дружна. Кожен їхній конфлікт виглядає на очах глядача комічно. Кожен в родині живе сам по собі, і вони один одному зовсім нічого не розповідають, а що твориться в їх родині нікого з них не цікавлять. Чоловік приходить додому дуже пізно, коли всі сплять, а іноді і зовсім не приходить. На його робочому місці у нього з’явилася дівчина, з якою він проводить більше часу, ніж з дружиною. З дітьми він теж не встигає сидіти, не вистачає часу, але він і не звільняє його для сім’ї.

Всі проблеми його дружина вирішує сама, а чоловік навіть і не знає про деяких з них. Вона намагається заробити дуже багато коштів, щоб у неї було все. Про дітей теж вже давно ніхто не згадував і нічого їм давно не купували. Діти самі вирішують всі свої проблеми самі, і ніхто про них, крім самих не знає. Через деякий час сім’ї повідомляють, що їх родич заповів їм добрий спадок. Вони їдуть за ним. Їм потрібно дістатися до села, щоб підписати папери про їх заповіті.

В дорозі їх чекають усілякі пригоди, ситуації і іноді, щоб викрутитися з них кожен сім’янин повинен зважитися піти один одному на поступки. Чи вийде у них це? Фільм Подорож з Парижа (2015) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Артур Делер, Квентін Рейно
В ролях: Ізабель Карре, Стефан Де Гродт, Алекс Лутс, Жозефін Жапи, Солаль Форте, Aminthe Audiard, Гі Маршан, Деніел Ханссенс, Дженніфер Декер


загрузка...