Фільм Пофарбуй це червоним (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Головний герой кінокартини «Пофарбуй це червоним онлайн» намагається заробляти на життя мистецтвом. Але справи йдуть не кращим чином: від художника-невдахи йде дівчина, яка не може прийняти заняття хлопця. Зараз він живе в спокійному районі в будинку, де всі один одного знають. Вечорами до нього приходять друзі, намагаються підтримати нещасного героя і розповідають, що нещодавно було пограбування банку. Історія швидко забувається. Але наступає ніч і Кіаран стає свідком погоні під своїм вікном.

Два грабіжника, про яких розповідали приятелі, тікаючи від поліції, ховають сумку у дворі будинку. Художник, не замислюючись, забирає заховані гроші. Він не знає, як вчинити з грошима. Тревор вмовляє повернути гроші банку, Оуен – залишити собі. Поки вони вирішують, злочинці повертаються і не знаходять заховане майно.

Вони не мають наміру миритися з пропажею. Першою жертвою бандитів стає сусідка героя. Як тепер поступити розбагатів чоловік? Фільм Пофарбуй це червоним (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Підлогу Т. Мюррей
В ролях: Мартін Коув, Кірбі Блісс Блентон, Селлі Керкленд, Хлео Томас, Кессі Стіл, Ренді Вейн


загрузка...