За зразкову поведінку по амністії з колонії звільнено достроково Маркус. На волі недалекий гангстер знову береться без коливань за старе діяння, пов’язане з криміналом. Потрібні зв’язки в злочинному середовищі допомагають ліліпутів організувати банду старожилів для нальоту на беззахисне сховище. Спеціаліст з розкриття сейфів допоможе співтовариству розбійників заволодіти солідною сумою готівки купюр. У кафетерії відбувається зустріч майбутніх співучасників майбутнього заходу. За столиком біля вікна трапилася ненав’язлива бесіда колишніх соратників.

Недовіра підсилює вимушене зближення. Спостереження за переміщеннями фінансів вимагає підготовки і часу. Подільники в маскарадних нарядах гармонійно впроваджуються в передсвяткову атмосферу загального ажіотажу. Святвечір має на увазі подарунки родичам. З милостивим настроєм обивателі поспішають в найближчий торговий центр за сувенірами. Колосальні знижки у відділі сюрпризів гарантують економію ресурсів і домашнього бюджету. Рожественський персонажі створюють людям радість і чудовий настрій для успіху. Благі побажання збуваються. Кримінальний дует готує крадіжку грошей в хрусткою банківській упаковці безпосередньо з закритого сейфа. Для чіткого вибору потрібного вдалого моменту використовується інформація, надана навідником. На вулицях Чикаго новорічна ейфорія, викликана зимовими канікулами і появою Санта-Клауса. Віллі після тривалого роздуму і різких фраз оголошується брати участь за третину суми в пропонованому заході.

Наряд Різдвяного персонажа зобов’яже заспокоювати дітвору, спраглу комп’ютерних приставок, консолей і дисків. Маркус в наряді блазня виглядає досить комічно. Злісний карлик в костюмі блазня марно сердиться на жарти радіє народу. Фільм Поганий Санта 2 (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Марк Вотерс
В ролях: Джефф Скоурон, Дженні Зігріно, Біллі Боб Торнтон, Кеті Бейтс, Бретт Келлі, Валері Вайсман, Крістіна Хендрікс, Христина Розато, Тоні Кокс, Райан Хансен

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress