загрузка...


Життя Зої Крендл не з щасливих-в особистому житті глухо, власний бізнес не приносить бажаного доходу, та й квартира за не сплату переходить назад до власника. Але в «Погоня за любов’ю» є щось ще, крім звичної мелодрами про невдачі молодої дівчини. Нарешті їй щастить — вона випадково зустрічає статі-симпатичного недотепу. Пол-милий і добродушний. Між ними відразу виникає зв’язок, але є заковика — чоловік у шлюбі, ще й не з дуже привабливою дамою. Головна героїня підбиває подругу, і удвох вони вирішуються на підступний план-посварити коханого чоловіка, зберегти бізнес і квартиру. Все це потрібно зробити швидко і з розумом.

Але подружки забувають про багато нюансів, і тільки під час виконання плану розуміють його недоробки. Зої Крэндл є успішною молодою особою, але нещодавно її виселили з квартири. Крім того, ретельно розроблений план по бізнесу зазнав краху і все почало руйнуватися. В особистому житті мало місце затишшя – вона давно ні з ким не зустрічалася серйозно. Одного разу Зої познайомилася з Підлогою – симпатичним невдахою і відразу закохалася в нього. Вона знайшла в ньому багато позитивних якостей, не звертаючи уваги на наявність сім’ї. Фільм Погоня за любов’ю (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Тепер, дівчина задалася метою відібрати коханого у законної дружини і врятувати власний бізнес. Пол почав проявляти деяку увагу до Зої, і цей факт ще більше підбадьорив її в досягненні поставленої мети.

Режисер: Тереза Беннетт
Актори: Саміра Уайлі, Карлі Чаикин, Джош Рэднор, А Кеш, Ноель Крісті Уеллс, Фортун Феймстер, Адам Шапіро, Трістан Ріггс, Шарлотта Делані Ріггс, Гарі Тіг

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress