У сюжеті йдеться про закриття в 2019 році одного з двох рублевских підрозділу. Полковник Яковлєв і його відважна команда не хочуть залишати прибуткове місце. Співробітники на чолі з керівником приймають рішення, щосили боротися за свій відділ. В голову Гриші Ізмайлова приходить геніальний план. Начальник оперів пропонує пограбувати місцевий банк, винести величезну суму грошей, а потім по гарячих слідах розкрити цю гучну справу. Так рублевские копи отримають значну перевагу перед суперниками. Герої фільму погодилися на цю божевільну авантюру.

Почалася підготовка до небезпечної операції. Григорій разом з капітаном Алісою Rybkina, а також подругою Христиною продумують все до дрібниць, осічок не має бути. Однак з невгамовним Яковлєвим, Мухичем і іншими операми відділу курйозних ситуацій не уникнути.

Коли всі приготування завершені, новоспечені бандити йдуть на свою першу справу. Вони не підозрюють, що цей зухвалий злочин стане причиною серйозних неприємностей. Фільм Поліцейський з Рубльовки. Новорічне беззаконня (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Ілля Куликов
В ролях: Олександр Петров, Сергій Бурунов, Олександра Бортич, Роман Попов, Тетяна Бабенкова, Софія Каштанова, Рина Гришина, Ірина Вилкова, Микита Легостев, Олександр Буянов

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress