загрузка...


Пересичені правоохоронці в боротьбі за збереження злачного місця роботи вирішуються на кримінальний злочин, щоб самим його і розкрити в повнометражному святковому продовженні пережив чотири сезони однойменного комічного телешоу. «Поліцейський з Рубльовки. Новорічне свавілля онлайн» – комедія режисера-постановника і сценариста Іллі Куликова («Безсоння»). Творці стверджують, що кінокартина буде цікава і без знайомства з чотирирічною «передісторією» проекту – основних персонажів представлять на початку.

Напередодні ключового зимового урочистості у відділі начальника Володимира Яковлєва (Сергій Бурунов, «Серце ворога») панує передноворічна метушня, але в негативному ключі – по супербогатому району прокотилася чутка про швидке скорочення одного з відділень у Барвисі. Якого – не відомо, тому герої вирішили підстрахуватися. Фільм Поліцейський з Рубльовки. Новорічне свавілля (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Баламут, генератор ідей і улюбленець колективу Григорій Ізмайлов (Олександр Петров, «Лавсторі») пропонує крайні заходи – самостійно пограбувати банк і по-швидкому повернути вкрадене. Колеги розробляють віртуозний план, але все йде шкереберть.

Режисер: Ілля Куликов
Актори: Олександр Петров, Сергій Бурунов, Роман Попов, Тетяна Бабенкова, Софія Каштанова, Олександра Бортіч, Рина Гришина

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress