загрузка...


Асым Ноям – професійний аферист, який досяг великої майстерності в організації шахрайських операцій, що приносять велику грошову вигоду. Він очолює ціле бандитське угруповання, що займається провертанням протизаконних махінацій. Банда безперешкодно орудує на міських вулицях Стамбула, благополучно уникаючи зустрічі з поліцейськими. Поліція кілька років намагається вистежити невловимого злочинця, щоб заарештувати його разом з численними співучасниками, але ніяк не може зловити спритного махінатора, здатну з легкістю навколо пальця обвести самого досвідченого детектива. Асим задуми чергову махінацію, вирішивши провернути грандіозне правопорушення, що не має аналогів раніше.

Майбутню операцію бандити назвали «Сазан», маючи намір за традицією благополучно реалізувати підступні задуми. Поки немолодий шахрай захоплено займається улюбленими справами, його доросла дочка стає жертвою іншого афериста. Фільм Політ на килимі-літаку 2 (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Ноям глибоко обурений інцидентом і має намір розібратися з представниками конкуруючого угруповання. Він починає планувати рішучі дії, спрямовані на помсту, мимоволі залучаючи дочку в злочинні справи.

Режисер: Йилмаз Ердоган
В ролях: Ахмет Мюмтаз Тайлан, Бенсу Сорал, Риза Коджаоглу, Езгі Мола, Ерсін Коркут, Йилмаз Ердоган, Окан Чабалар, Киванч Татлитуг, Ердем Бас

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress