загрузка...


У житті Єви, Кенді і Хані настають не найкращі часи: вони стикаються з серйозними проблемами на особистому фронті. Їхня біда носить загальний характер, хоча вони навіть не знайомі. Вони вступили в любовний зв’язок, але не здогадувалися про те, що у них є суперниці. Але одного разу все таємне стає явним, і неприємні правда розкрилася. Дівчата вважали за краще не влаштовувати кривавих розборок і дерти волосся на голові. Вони об’єдналися в команду і кинули ненависного ловеласа.

Нещастя об’єднало колишніх коханок, і вони стали підтримувати теплі дружні взаємини. Пізніше вони вирішили почати спільну справу. Не секрет, що всі часи жінок обмежували в правах, тому головні героїні вирішили боротися з несправедливістю. Вони підтримують подруг у всіх починаннях. Спільними зусиллями вони вирішують нелегкі завдання і розбираються з негараздами в особистому житті. Необхідно багато працювати, щоб домогтися бажаного результату — безстрашні панянки знають про це на власному прикладі. Фільм Полумагія (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

На своєму шляху вони зустрінуть чимало перешкод і нехороших людей, які мають намір їм перешкодити, але саме дружба допомагає їм справлятися з будь-якими труднощами. Незважаючи на загальний осуд, вони мають намір рухатися вперед.

Режисер: Хізер Грем
У ролях: Стефані Беатріз, Хізер Грем, Анджела Кінсі, Томас Леннон, Моллі Шеннон, Джейсон Льюїс, Люк Арнольд, Одеса Рей, Кріс Д’Елія, Джессі Хейман

загрузка...