Фільм Помаранчева лихоманка (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Напередодні чемпіонату світу з футболу, який стартує в Голландії, три жінки зайняті своїми головними в їхньому житті проблемами. Поки країна, міста, квартали і будинки одягається у помаранчеві кольори, їм доводиться вирішувати зовсім несвяткові проблеми. Одна з них готуватися вийти заміж, вибравши цим червнем відповідну забарвлення наряду. Однак вона зіткнулася з нерозумінням з боку оточуючих її людей, єдиний хто її втішає, залишається наречений.

Молода пара чекає поповнення в родині і перемоги своєї команди, проте кожен раз тест вперто показує лише одну смугу. Єдиний вихід, вважає вона хлопцеві потрібно зав’язати з усіма згубними звичками. У цей час третя учасниця історії, біситься від засилля на вулицях атрибутики мундіалю. Життя кількох людей драматичним чином перетинаються під час чемпіонату світу з футболу 2010 року. Подружаться, здавалося б, єдині ненависники футболу по всій країні? Передбачить чи собачка результат чергового матчу? Чи зможе талановитий футболіст, який весь чемпіонат провів на лаві запасних, вийти на поле?

Чи врятує чемпіонат світу від самогубства? Історія про любов і пристрасті, самоті і натхнення, і все це на тлі численних матчів. Фільм Помаранчева лихоманка (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Пім ван Хеве
В ролях: Стеф Кейперс, Насдин Дхар, Аули Мусуми Де, Еббі Хус, Мартін Фішер, Ханна Хекстра


загрузка...