Фільм Помста пухнастих (2010) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Поступово лісу зникають з лиця землі, не маючи можливості протистояти наступу людини. Людина все більше і більше руйнує живу природу, заради однієї мети — звести якусь будівлю на цьому місці. На чолі цих ідей зазвичай стоять якісь впливові, багаті і бездушні люди, яких нічого не в змозі збити з наміченої мети. В одному з подібних випадків, головним організатором вирубки лісу став якийсь Ніл Лайман. Його проект під істину грандіозний і жахливий — він хоче побудувати місто з нуля прямо посеред Орегонської пустелі.

Йому зовсім не цікаві краси цієї місцевості, йому зовсім не шкода тварин, що населяють ці землі, які відразу ж загинуть після вирубки лісу. Ден Сандерс, який отримав від свого боса завдання вирубати частину лісу, переїжджає разом зі своєю сім’єю в невеликий будиночок в лісі і приступає до роботи. Але з самого початку робота якось не задається, тому що хтось постійно вставляє йому палиці в колеса… Коли «зелені» не діють на допомогу приходить сама природа. В даному випадку, вона прийшла вельми оригінальним способом — самі тварини встають на захист свого лісу.

І тепер Дену Сандерсу потрібно завжди бути напоготові — дрібні неприємності, які влаштовують тваринами, підстерігають його на кожному кроці. Фільм Помста пухнастих (2010) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Роджер Камбл
Актори: Брендан Фрейзер, Рікі Гарсіа, Юджин сорбер, Джим Нортон, Брук Шилдс, Метт Прокоп, Біллі Буш, Кен Жонг, Анджела Кінсі


загрузка...