Фільм Порушення громадського порядку (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


У центрі всієї історії стоять люди, що явно люблять веселощі і безвідповідальну життя. Всі вони молоді, а тому повні енергії і можливостей для розваги. Власне це і є їх основним завданням, що стала певним сенсом життя. Кожен з хлопців, навіть не представляє серйозної положення справ, де кожен день буде зайнятий роботою і сірим відпочинком. Яскравість вчинків, безвідповідальні рішення і подібні дії, єдино можлива реальність для цих людей. Звичайно ж їх багато, адже їх об’єднує настільки важлива деталь існування. Немов ідеологія, розгульний спосіб життя веде їх вперед.

Власне за вечірками і численними розвагами, завжди стоять наслідки. Часом герої можуть перейти межу громадського порядку і помітно насолити цим оточуючим людям. Подібні випадки, призводять до проблем, яких вони не хочуть. Це змушує діяти в опорі виникли негаразди. Навіть тут вони виявляють себе властиво їх звичним методам пропалювання часу. Фільм Порушення громадського порядку (2018) дивитися в хорошій якості.

Не бачити їм спокою, адже тільки таким чином вони можуть зрозуміти сенс власного існування. Незабаром, проблеми наздоженуть свого піку і це можливо буде найголовнішим випробуванням їх способу мислення.

Режисер: Денні Лі
Актори: Ембер Стівенс, Джозеф Лоуренс, Скайлер Семюелс, Аманда Серні, Боббі Лі, Майк Тайсон, Тесі Дхенрадж, Алексіс Краузе, Ріган Барнс, Ханна Кет Джонс


загрузка...