загрузка...


Поттерсвіль переживав не найкращі часи, адже містечко було малочисельний і по суті, там нічого не було для залучення туристів або нових жителів. Найпростіше, зубожіле і не популярне місце. Люди від туди їхали в пошуку нових шляхів для себе, ніж робили ситуацію тільки гірше, поки не сталася одна історія. У місті побачили снігову людину. Звичайно ж, як буває в таких ситуаціях, лише краєм ока, не встигли зняти на відео, але свідків було багато. Звичайно ж, чутки швидко розлетілися по навколишніх містах і тим, що були далі.

Тут же місто знайшов величезну популярність і в нього стали з’їжджатися туристи не лише з усієї країни, а й з-за кордону. Адже настільки яскравий слух вимагав особистої присутності будь-якого любителя подібних історій. Навіть вчені вирішили відвідати таке містечко, адже ймовірність правди завжди є, а значить і є простір для їх роботи. Все зайшло настільки далеко і набуло дуже серйозний характер. Місто буквально захворів цієї полюванням на снігову людину. Почалася якась золота лихоманка, тільки метою цієї, стала піймання міфічної істоти. І все б було добре, адже подія і справді корисно для міста, та ось тільки є там величезна «АЛЕ».

І суть цього протиріччя в тому, що сніговою людиною був звичайний місцевий бізнесмен, що під впливом алкоголю пройшовся по місту в костюмі горили. Фільм Поттерсвілль (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Сет Хенріксон
В ролях: Крістіна Хендрікс, Майкл Шеннон, Джуді Грір, Рон Перлман, Іен Макшейн, Томас Леннон, Блейк Перлман, Майкл Торп, Олена Херст, Тімоті Девіс-Рід

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress