Фільм Познайомся з Софією (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Габріель після розлучення зі своєю дружиною перетворився в батька-одинака, який змушений виховувати десятирічну доньку. Головний герой «Познайомся з Софією» весь свій вільний час присвячує своїй коханій дівчинці. Одного разу він зустрічає Мару — любов своєї молодості. Виявляється, між ними ще не згасли почуття і вони спалахують з новою силою. Між Габріелом і Марою починається бурхливий роман. Але тут є одна проблемка — Мара ненавидить дітей, а Софії не подобається нова подружка її батька. І тільки Габріель повинен вибрати між ними або знайти спосіб примирити двох своїх найулюбленіших і дорогих людей.

Головний герой фільму на ім’я Габріель, який після розлучення з дружиною витрачає більшу частину часу на виховання своєї дочки Софії , зустрічає Мару — любов своєї молодості, з якою у нього зав’язується бурхливий роман. Однак незабаром він дізнається, що Маре не подобаються діти, а сама вона не подобається його дочки. Фільм Познайомся з Софією (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Габріеле-розлучений батько, який повністю піклується про свою 10-річну дочку Софії . До того дня, коли він зустріне Мару, свого старого друга, і закохається в неї. Є тільки одна проблема — Мара ненавидить дітей.

Режисер: Гуідо К’єза
В ролях: Фабіо Де Луїджі, Мікаела Рамаццотті, Caterina Sbaraglia, Andrea Pisani, Девід Норман Шапіро, Chiara Spoletini


загрузка...