Колеги і кращі друзі Нік Фрост і Саймон Пегг заснували власну кінокомпанію Stolen Picture (Вкрадена картина – з гумором у мужиків повний порядок) і представили публіці дебютний проект, знятий в своєму улюбленому жанрі – комедійний ужастік. Дія розгортається на території та прилеглих околицях елітної старшої школи, де навчаються спадкоємці вершків британського суспільства. Один з таких молодих вершкових молодиків на ім’я будинок Уоллес щойно перевівся в тутешній навчальний заклад і відразу ж намагається зарекомендувати себе крутим пацаном в очах однолітків. Особливо новачкові хочеться засвітитися перед головною шкільною красунею Клемзи Лоуренс.

Правда, романтичні взаємини з першою красунею суворо заборонені, бо на неї давно вже поклав око якийсь Клэг, тутешній хуліган і заводила з замашками психопата. Невідомо, чим би закінчилося протистояння новачка і психопата, якщо б неподалік від школи не утворилося щось паранормальне і смертельно небезпечне. Ушлий директор дозволив підозрілій промисловій компанії займатися бурінням на території, що належить його закладу.

А компанія візьми і розкопай якусь містичну паранормальну діру в землі, звідки на поверхню полізли Демони, монстри, чудовиська і всякі інші чорти. Фільм Правила бійні (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Кріспіан Міллс
Актори: Марго Роббі, Саймон Пегг, Майкл Шин, Ейса Баттерфілд, Нік Фрост, Герміона Корфілд, Фінн Коул

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress