Фільм Пригода двох нянь (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Сюжет забавного комедійного фільму розповість історію про двох старшокласниць, які вляпалися у великі проблеми – причому виключно з власної вини. Так склалися обставини, що Дженні і Лола влаштувалися нянями в одну сім’ю – батьки не могли зважаючи зайнятості встежити за своїми дітьми, тому їм довелося найняти відразу двох молодих дівчат. На жаль, героїні одразу ж не порозумілися, тому між ними постійно виникали сварки під час роботи. Героїні робили все можливе, щоб підставити один одного. І одного разу їх сварки призвели до того, що загубився дитина.

Старшокласники усвідомлюють, що їм буде, якщо батьки дізнаються про подію. Знайти дитину у величезному місті неймовірно важко, але поліцію дівчата не зважилися викликати, оскільки у такому разі їм точно «влетить» за скоєне, тому героїні вирішили своїми силами знайти зниклого. Зараз не найкращий час для розбіжностей, тому Дженні і Лоле доводиться об’єднатися. Фільм Пригода двох нянь (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

І вже неважливо, з чиєї вини пропав дитина через це пропажу доведеться відповідати обом няням. Тому дівчатам нічого не залишається, крім як стати хорошими друзями» на час, поки проблеми не вирішаться.

Режисер: Джон Шульц
В ролях: Сабріна Карпентер, Софія Карсон, Макс Ллойд-Джонс, Кевін Дж. Куїнн, Джилліан Вигмэн, Ніккі Хан, Аліса Сковбай, Джет Юргенсмейер, Mallory James Mahoney, Madison Horcher


загрузка...