У далекій Аграбе живе жадібний візир Джафар, планує повалення чинного султана, захоплення влади над країною і одруження на прекрасній принцесі. Для того, щоб план здійснився, йому лише необхідно заволодіти чарівною лампою, яка захована в печері чудес. Але вхід в цю печеру відкритий тільки обраному, чиї достоїнства приховані від очей оточуючих. Таку людину називають «неогранений алмаз», яким виявляється вуличний злодюжка Алладін. Тепер все, що потрібно лиходієві, це змусити молодого хлопця добути цю лампу. hdzo.ru юнак навіть не підозрює, які пригоди очікують його попереду. Волею долі Алладін знайомиться з принцесою Аграби, Жасмин і закохується в неї.

Незважаючи на те, що почуття молодих людей взаємні, обидва розуміють про неможливість їх союзу. І коли Алладін виявляє, що у видобутої їм лампі, живе чарівний Джин, який готовий виконати будь-які три бажання, у хлопця з’являється надія на майбутнє. Фільм Пригоди Аладдіна (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Джин, за допомогою своєї магії переносить його в палац, і Алладін знову опиняється поруч з принцесою Жасмин. Однак Джафар не готовий миритися зі зруйнованими планами і готовий піти на самі кардинальні заходи, щоб домогтися бажаних цілей.

Режисер: Лайонел Стекти
В ролях: Кев Адамс, Жамель Деббуз, Ванесса Гуеди, Ерік Жюдор, Рамзі Бедіа, Вахід Бузиди, Ноемі Ленуар, Dimitri Tordjman, Мікаель Коен, Фатсах Буяхмед

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress