загрузка...


Чарівний ведмежа Паддінгтон не може знайти собі місця в рідному лісі. Він не хоче жити як його предки, він мріє про пригоди і підкорення нових земель. Він вміє говорити, любить нові знайомства, подорожі, але в чарівному лісі немає однодумців, готових підтримати його сміливі починання. До того моменту як він відправився в дорогу, він нічого не знав про людей, про місця їх проживання і тих речах, що їх оточують. Велике місто призведе його в захват, а ініціатором поїздки стала улюблена тітонька, яка відправила племінника в Лондон до старого знайомого.

Навчений досвідом ведмідь повинен був познайомити малюка з мегаполісом, з міським способом життя, щоб він міг порівняти всі на своєму прикладі. Опинившись на вокзалі, Паддінгтон виявляє, що втратив лист тітоньки, тепер він не знайде родича. Знаючи тільки його ім’я, відшукати його нереально. Випадково сумного ведмедика зауважує звичайна сім’я, що вирішила допомогти бідоласі з пошуками. Тоді його пригоди тільки починалися, адже злісна сусідка-таксидерміст намірилася роздобути опудало ведмедики для залучення відвідувачів до музею. Жінка не зупинялася ні перед чим, але нові знайомі врятували одного з біди. Зараз на здібностях ведмедика вирішують нажитися жадібні люди. Публіка із захопленням буде відвідувати шоу, де говорить Паддінгтон відповість особисто на будь-які питання. Правда, ведмедик про їхні плани нічого не підозрює, він веде спокійне і розмірене життя. Підступними викрадачами вже розроблений хитромудрий план, який привів до феноменальним результатами. Друзі Паддінгтона не залишать його в біді, та й сам ведмедик продумує ідеї втечі. Фільм Пригоди Паддінгтона 2 2017 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Героям доведеться чимало подумати, пофантазувати, проявити кмітливість і інтуїцію. Тільки так підступи ворогів будуть зруйновані. Далі ведмедику належить відвідати улюблену тітоньку, адже на носі її ювілей. Подарунок вже догляне, але підступні злодії вкрали його прямо з-під носа.

Режисер: Пол Кінг
В ролях: Г’ю Грант, Брендан Глісон, Джим Бродбент, Бен Вішоу, Пітер Капальді, Джулі Волтерс


Удалено по просьбе правообладателя

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress