загрузка...


Незважаючи на свою привабливість і любов до дітей, Келлі так і не перейнялася тим, щоб завести власну сім’ю. Не те щоб її не цікавили чоловіки, просто все своє життя вона присвячує популярного кулінарного шоу, в якому є провідною, що зовсім не залишає їй сил і часу на особисті стосунки з представниками сильної статі. Аманда, яка є другою ведучою і наставницею Келлі, рада мати таку працьовиту напарницю і разом вони готуються до виходу нового сезону шоу на екрани. Незадовго до прем’єри, на місце Аманди призначають Харріса, талановитого шеф-кухаря, що володіє запальним характером.

Тепер Келлі належить знайти спільну мову з людиною, яка не сподобалася їй з найпершої зустрічі, щоб шоу не припинило своє існування і продовжувало залучати глядачів. Все ближче пізнаючи один одного, два молодих ведучих починають розуміти, що насправді між ними не так вже й багато відмінностей. Вони обидва дуже люблять готувати, обожнюють маленьких дітей і готові пожертвувати багатьом заради улюбленого шоу.

Але ситуація виглядає неоднозначно, адже зароджується між Келлі і Харрісом симпатія може призвести, як до великого успіху, так і до несподіваних проблем. Фільм Приготовлено з любов’ю (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джем Гаррард
В ролях: Елі Ліберт, Бретт Далтон, Кімберлі Састад, Габріель Роз, Крістіан Майкл Купер, Джанет Кіддер, Метт Хемілтон, Ліза МакФадден, Престон Вандерслайс, Aria Birch

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress